otostick, korektory do uszu

Większość z nas posiada kompleksy. Jedne są większe, inne malutkie. Część osób potrafi zaakceptować pewne mankamenty swojej urody i z czasem przestaje zwracać na nie uwagę. Są jednak osoby, które niemal przez cały życie próbują ukryć lub dążą do zniwelowania swoich niedoskonałości. Twoim problemem są odstające uszy? A może ktoś z Twoich bliskich ma kompleksy związane ze swoimi uszami? Teraz nie trzeba poddawać się zabiegom chirurgicznym, aby skutecznie poprawić ich wygląd. Na polskim rynku pojawiły się już korektory estetyczne do uszu – OTOSTICK. Sprawdź, jaki efekt pozwolą osiągnąć i jak poprawnie ich używać.

Co to jest OTOSTICK?

otostick 1

Od zawsze próbujesz ukryć swoje odstające uszy? Zasłaniasz je włosami? Chowasz pod czapką? Unikasz zdjęć? Pamiętasz spojrzenia rówieśników ze szkoły? Od teraz problem ten przestaje być problemem za sprawą korektorów estetycznych do uszu – Otostick (https://abckosmetyczne.pl/otostick-korektor-estetyczny-do-odstajacych-uszu.html). Produkt został stworzony przez hiszpańską markę z myślą o wszystkich osobach , które posiadają kompleksy w związku z odstającymi uszami. Korektory te nie tylko mają korygować wadę i poprawiać wygląd, ale również wpływać na samopoczucie i jakość życia.

Otostick to produkt przede wszystkim łatwy w użyciu i wygodny, nie powodujący uczucia dyskomfortu i wykonany w oparciu o nowoczesne technologie. Jest zupełną nowością na rynku farmaceutycznym, zwłaszcza na polskim rynku. Korektor do uszu to niewielka, przeźroczysta proteza wykonana z silikonu, którą przyklejamy do głowy i ucha za pomocą specjalnego hipoalergicznego kleju. Jego dużą zaletą jest to, że po założeniu staje się praktycznie niewidoczny. Otostick może być stosowany w dwojaki sposób. Po pierwsze jako metoda korygowania problemu separacji uszu. Do drugie jako jednorazowa i doraźna pomoc w szczególnych i ważnych sytuacjach życiowych takich jak śluby, występy publiczne, komunie, sesje zdjęciowe.

W momencie, gdy zdecydujesz się na stałe użytkowanie korektorów estetycznych zauważysz zmiany, które będzie przechodziło Twoje ucho. Zmiany te producent nazywa fazami:

Faza 1: Na początku użytkowania korektorów ucho będzie stawiało opór w skorygowanej pozycji. Jest to tak zwany okres adaptacyjny, który trwa średnio od dwóch do czterech tygodni.

Faza 2: Wydłużenie czasu adaptacji zwiększa skuteczność produktu. Po tym okresie małżowina uszna zaczyna być coraz bardziej elastyczna, a co za tym idzie w większości przypadków wydłuża się czas użytkowania korektora.

Kiedy wymieniać i jak stosować korektor do uszu?

Otostick wymieniamy zawsze wtedy, gdy zacznie się sam odklejać (protezy nie zdejmuj w czasie kąpieli). W pierwszej fazie użytkowania (fazie adaptacji) czas użytkowania korektora wynosi od 3 do 7 dni. Po czasie, w którym małżowina uszna zacznie się przyzwyczajać okres ten się znacznie wydłuża i może wynieść aż 20 dni. Pamiętaj, że każde ucho jest inne i musisz sam odnaleźć miejsce, gdzie najlepiej zaaplikować produkt, w którym będzie się on trzymał jak najdłużej.

Sposób aplikacji korektora

otostick 3

  1. Przygotuj dokładnie miejsce, w którym przyklejony będzie korektor. Osusz, a następnie odtłuść powierzchnię głowy oraz małżowiny usznej w miejscu, gdzie zamierzasz przykleić korektor.
  2. Zanim oderwiesz od korektora papier ochronny dokładnie wybierz punkt, w którym chcesz go przykleić.
  3. Delikatnie odklej papier ochronny ze strony, która ma zostać przyklejona do ucha i przyklej korektor.
  4. Teraz odklej papier ochronny z drugiej strony, która ma zostać przyklejona za uchem na powierzchni głowy i delikatnie i starannie przyklej protezę lekko uciskając.
  5. To wszystko! Spójrz w lustro i podziwiaj efekt! 🙂

otostick 2

W jednym opakowaniu/pudełeczku znajduje się 8 sztuk korektorów, co zazwyczaj wystarcza na okres około miesiąca. Wszystko zależy od tego, po jakim czasie zaadaptuje się Twoja małżowina uszna. Największą zaletą Otostick’ów jest to, że w niczym Cię nie ograniczają. Nadal możesz poświęcać czas na wszystko, co do tej pory, a do tego cieszyć się swoim wyglądem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *